Przypominamy o akcji #SzczepimySię z OSP - Twardogorainfo.pl

Przypominamy o akcji #SzczepimySię z OSP

17 września Ochotnicza Straż Pożarna w Twardogórze po raz kolejny organizuje punkt szczepień. Jest to część promocji programu szczepień w gminie. Zobacz gdzie możesz się zaszczepić.
fot. Gmina Twardogóra

Gmina Twardogóra aktywnie włączyła się w akcję promującą szczepienia pod nazwą “Szczepimy się”, w ramach której mieszkańcy Twardogóry mogą zaszczepić się w specjalnym punkcie zorganizowanym przez Twardogórską Ochotniczą Straż Pożarną.

W specjalnym punkcie szczepień podawana jest jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnson. Oznacza to, że mieszkańcy nie muszą martwić się o umawianie się na kolejną dawkę. Każdy chętny przyjąć wakcynę będzie mieć taką możliwość.

Zobacz również: Szczepienia przeciwko COVID-19. Jak zarejestrować się na szczepienie? oraz Akcja #SZCZEPIMY SIĘ Z OSP. Przypominamy o szczepieniach

Punkt szczepień w Twardogórze. Gdzie i kiedy się zaszczepić?

W piątek 17 września od godziny 11:00 do 15:00 można zaszczepić się w Ośrodku Zdrowia w Twardogórze. Wystarczy tylko zarejestrować się pod numerem telefonu 725 206 444 lub 725 206 445 i podać kod “szczepimy się z OSP”.

for. Gmina Twardogóra